0543 428 18 97 Akşehir Nazar Halı yıkama

Makina Halısı Yıkama

0543 428 18 97 Akşehir Nazar Halı Yıkama
1,142
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 12 Ağu 2018 tarihinde yayınlandı


Makine Halı Yıkama

Son yıllardan makine halı yıkama oldukça gelişme gösterdi. Modern halı yıkama makineleri ile halılarınız her ayrıntısına kadar oldukça titiz bir şekilde temizleniyor.
Halı yıkama makinelerinde özel sistemler ile sıcak su ve özel şampuanlar ile son derece hijyenik yıkama sağlanıyor. Makinede yer alan döner başlı yumuşak fırçası oldukça hızlı bir şekilde dönüyor aynı zamanda şampuanlar az ve öz şekilde kullanılıyor. Fırça ile halı liflerindeki kirler temizlenir ve suya karışır makine ise bu suyu içine çeker böylece halılarınız tertemiz bir hal alır.
Evlerinizde kullandığınız halı yıkama makineleri sizlere günlük temizliği temin etse de halılarınızı derinlemesine temizlemeye yetmez. En derinlemesine temizlik ve hijyen için son teknoloji cihazlarımızla halılarınızı yıkamanızı tavsiye ederiz. Özellikle bebekli evlerdeki halıların temiz olması son derece önemlidir. Çocukların bağışıklık sistemi biz yetişkinler kadar gelişmiş değildir, ayrıca çoğu bebeği tüm gün evindeki halıda oyun oynayarak emekleyerek geçirdiğini düşünecek olursak oldukça uzun süre halı ile temas halindedirler. Bu sebeple halılarınız son derece titiz olmalıdır.

 

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor